IT PEOPLE SUMY
9Kj4grvlhss

28 жовтня в Сумському державному університеті відбулася важлива подія, яка зібрала близько 300 представників вітчизняних і зарубіжних ІТ-компаній. Форум є спільним проектом ICC Ukraine, Сумського державного університету та Сумської торгово-промислової палати.

У вітальному слові до учасників форуму ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв зазначив, що вуз, розвиваючись відповідно до філософією науково-навчально-виробничого комплексу, спирається на ІТ-технології в напрямках своєї діяльності. В університеті діють понад 100 комп’ютерних класів, близько 100 мультимедійних стаціонарних комплексів, потужна електронна бібліотека, online-студія, студія TV-production, Інтернет-телебачення та Інтернет-радіомовлення, відповідні стартапи. СумДУ має потужні технології дистанційної освіти і e-learning в цілому. У науковій діяльності, що є пріоритетом розвитку університету, виконуються ІТ-проекти на замовлення науково-дослідних інститутів Китайської Народної Республіки, ДП «КБ Південне», державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Участников приветствовали почетные гости форума: Чрезвычайный и Полномочный Посол Республики Македония в Украине Столе Змейкоски, Чрезвычайный и Полномочный Посол Республики Казахстан в Украине Самат Ордабаев, председатель Сумской областной государственной администрации Николай Клочко, председатель Сумского областного совета Семен Салатенко.

В рамках форума было открыто 5 дискуссионных панелей: Business Strategy; Project Management; Sumy Php User Group; Modern IT-Trends; Quality Assurance.