Золотий Інтеграл 2016
uGdMNl7GX4k
Часть 1 Золотой интеграл - это громкое праздник СумГУ !! Празднуй его вместе с нами !!!
J32N2ZfqtVU
Часть 2 Золотой интеграл - это громкое праздник СумГУ !! Празднуй его вместе с нами !!!

26-27 жовтня в Сумському державному університеті проходив традиційний конкурс талантів серед першокурсників. Протягом двох днів глядачі спостерігали за тим, що відбувається на сцені актового залу СумДУ. Представники всіх інститутів і факультетів вузу близько двох місяців готувалися до конкурсу, вже давно став яскравою подією у культурно-мистецькому позанавчальної життя студентів, демонстрували свої хореографічні, вокальні, ораторські та акторські здібності.

Оцінювало рівень виконавської майстерності юних артистів авторитетне журі, до складу якого увійшли професіонали:

— Кандидат педагогических наук, доцент кафедры хорового дирижирования, вокала и методики музыкального обучения Сумского государственного педагогического университета им. А.С. Макаренко, руководитель народного театра-студии эстрадного вокала «Экстрим» Наталья Фоломеева;

— Завідуюча відділом організаційно-масової роботи Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Валентина Скорик;

— Керівник естрадного оркестру, заслужений артист естрадного мистецтва України Євген Кондаков;

— Керівник народного хореографічного колективу «Артес» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Ірина Восьмерик;

— Директор палацу культури ТОВ «Фрунзе-Сервіс», керівник зразкового ансамблю естрадного та сучасного танцю «Візаві» Людмила Велінская.

У перший конкурсний день свої таланти демонстрували першокурсники факультету електроніки та інформаційних технологій (тема конкурсної програми «Чорне дзеркало» (користь і негатив від сучасних технологій), факультету іноземної філології та соціальних комунікацій ( «Казкові чари»), навчально-наукового інституту фінансів, економіки і менеджменту імені О. Балацького ( «моя відвертість») і навчально-наукового інституту права — ( «Шерлок Холмс»). У другий день свої тематичні програми представляли медичний інститут СумДУ ( «моя сім’я — моя сила і слабкість»), навчально науковий інститут бізнес-технологій «УАБС» ( «Еволюція кінематографа»), факультет технічних систем та енергоефективних технологій ( «Аліса в країні чудес»).

У перервах між конкурсними номерами свою творчість численним глядачам, переповнені зали, дарували Діана Рябоконь і Кащуп Пінака Ранджан (медичний інститут СумДУ), колектив «Еліт Войс» (факультет електроніки та інформаційних технологій), збірна команда СумДУ з фанк-аеробіки « Роял Клан ».