СумДУ: «Посвята -2014».

Інтернет-трансляція на телеканал ОДТРК

Посвящение в студенты СумГУ
ekTxh2mqdRw
Посвящение в студенты СумГУ, протокол многокамерной прямой трансляции на телеканал ОГТРК и в интернет, режиссер-постановщик трансляции - Руслан Николенко, телеоператоры - Ирина Николаенко, Вика Пискова, Родион Болкуневич, Алеся Халета, Николай Николаенко, инженеры ПТС-тренажера - Евгений Крючко, Денис Демьяник, исполнительные продюсеры - Борис Панченко, Роман Левченко, генеральный продюсер - Николай Чернотицкий, Монолог, ОГТРК, СумГУ, 2014

Цього року близько 1200 першокурсників поповнили лави Сумського державного університету. Урочиста посвята проходила 29 серпня.

Молодь познайомилася з можливостями університету, а саме різноманіттям творчих гуртків, спортивних секцій, кафедрою військової підготовки. За традицією, один із найкращих студентів вручив першокурсникам символічний студентський квиток.

«Пишайтеся званням студента, успішно оволодівайте знаннями, живіть різноманітним студентським життям і примножуйте знані традиції нашого навчального закладу», – зазначив ректор Анатолій Васильєв, вітаючи першокурсників. Він додав, що в СумДУ молодь вдало поєднує освіту, науку, творчість, спорт і громадську діяльність.

«Ви навчаєтеся у престижному виші, знаному в Європі та світі», – наголосив голова обласної ради Микола Клочко. Він побажав студентам нових ідей, що у майбутньому сприятимуть розвитку міста, області та країни.

Цьогорічна посвята відзначилася особливим патріотичним забарвленням: національні костюми глядачів і учасників, український репертуар та білі голуби, що злетіли в небо на знак миру на рідній землі.

Хореографічним подарунком для присутніх свята став виступ дітей із Донецької дитячо-юнацької спортивної школи, які у серпні відпочивали в таборі СумДУ «Універ».

Відділ інформаційно-рекламної діяльності