ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ-ТЕЛЕРАДІОМОВЛЕННЯ
Четвертий концерт XXI Міжнародного фестивалю «Bach-fest»
RolrMmMnRow
Органист Тимур Халиуллин (Белгород) - один из хед-лайнеров фестиваля и виолончелист Олег Шейна (также Белгород) с программой из произведений Баха, Марчелло, Бруха, Альбениса, Жигу, Сен-Санса, Листа, Рахманинова, Массне, Григоруце и Дж. Вильямса .

Концерт став черговим етапом XXI Міжнародного фестивалю «Bach-fest». Грали музиканти з Бєлгорода — Тимур Халіуллін (орган, рояль) і Олег Шейна (віолончель). Їх присутність, а також приїзд москвича Станіслава Греся, власне, і зробили сумської бахівський фестиваль цього року міжнародним.

Популярність білгородського музиканта серед сумських цінителів класичної музики надзвичайна. Квитки на концерт з його участю були продані ще до початку фестивалю.

І треба сказати, що Тимур Халіуллін з партнером знову виправдали очікування слухачів, більшість з яких ще до першого акорду вже було налаштоване на захват.

Цього разу білгородський органіст постав філософом, осягають якісь трансцедентально дали за допомогою музичних засобів пізнання світу. Хоча звучали досить відомі твори, але вони були виконані так, що це була вже і не тільки музика.

Ніхто не знає як правильно сприймати мистецтво, що треба представляти і думати під час слухання, читання або споглядання. Тут у кожного свій індивідуальний шлях і своя початкова спрага. І все ж існує певний стан творця — а Тимур Халіуллін і Олег Шейна в даному випадку виступали саме як творці особливих звуків, об’єднаних в музичні композиції, — так ось існує таке піднесений стан духу музиканта, яке підносить слухача за собою в ірраціональні вершини, до музики небесних сфер, де душі відкриваються речі, які неможливо передати словами, перебуваючи «внизу», в нормальному побутовому стані свідомості.

Також відзначимо і зустрічі-квартирники в гостинному домі сумської художниці Ірини Проценко за участю музикантів, які приїхали на фестиваль з інших країн і міст.

© SSU,