ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ-ТЕЛЕРАДІОМОВЛЕННЯ
Чемпіонат України зі спортивної ходьби
R3nB6U5De64
Чемпионат Украины по спортивной ходьбе

В Сумах пройшов Чемпіонат України зі спортивної ходьби. Виборювали звання Чемпіона — 43 спортсмени з 8 областей, у чоловічій та жіночій групах. Про результати — розкаже Данило Снісар.

У день змагань в Сумах, як з відра, лив дощь. Прохолодна й волога погода — якнайкраще сприяли спортсменам, які виборювали першість у 11 Чемпіонаті України зі спортивної ходьби.

Скороходи змагаються на дистанції 20 тисяч метрів. Серед спортсменів і Іван Лосєв. Він фінішував першим. Легкоатлет каже — розраховував тільки на перемогу.

За рік скороходи долають у середньому — 5-6 тисяч кілометрів. Кожна перемога — наближує атлетів до головної мети — членства в українській збірній.

«Чемпіон України, 2 місце, 3 місце — мають бути включені до збірної команди. І ось саме для цих спортсменів, хто сюди приїхав це чудовий шанс бути включеним до складу збірної команди. Маємо доволі хороше представництво у змаганнях. 13 майстрів спорту міжнародного класу, 18 майстрів спорту, 11 кандидатів у майстри», — говорить Олексій Сердюченко, тренер збірної команди України з легкої атлетики, організатор Чемпіонату.

Організатори чемпіонату розраховують, що змагання проводитимуться в Сумах й надалі. Адже саме це місто серед спортсменів-ходунів вважають столицею спортивної ходьби. Тим паче, що саме тут живе — кращий скороход 20 століття — Володимир Голубничий.

© SSU,