ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ-ТЕЛЕРАДІОМОВЛЕННЯ
Орест Лютий в Сумах
0FiuTJjeoUM

НАРЕШТІ! Видатний український «співаючий антрополог» Орест Лютий, що в 2012 році створив культовий проект «Лагідна і сувора українізація» виступив в Сумах 12 квітня. Він був першим, хто виступав на революційних барикадах і на передовій перед бійцями АТО, піднімаючи патріотичний дух людей, які боролися і продовжують боротися за Україну.

Карколомний мікс відомих радянських пісень, шансону, дворових романсів перетворюється в радикально-музичне шоу в стилі бандерівської укриття, що десакралізуючий «Духовні скріпи», і демотивує «сакральний зміст» русскаго міра. За цей проект артиста офіційно оголошений в розшук російським ФСБ.

Орест Лютий - людина з усіх боків обдарована і талановита, що шукає відповіді на вічні питання: хто ми? Звідки? Куди йдемо? Самотній самурай духу в бурхливому океані плоті ... Світоч для індивідуалів всіх часів і народів!

Гумор, іронія, тонкий сарказм і дозоване мотивоване використання ненормативної лексики від професора антропології може привести легкий культурологічний шок.

© SSU,