New Start International SSU
MeEvojyO8Z4
New Stars International SSU (СумГУ), ЮА-Сумы, СумГУ, 2016, эксклюзивный партнер архива - Сумской государственный университет (СумГУ)

22 березня в Сумському державному університеті вперше відбулося конкурсно-розважальне шоу «NEW STARS SSU International».У цьому році в конкурсній програмі взяли участь 11 конкурсантів з 9 країн світу. Студенти-іноземці боролися за звання кращих у двох номінаціях — «Вокал» та «Хореографія», а також «Гран-прі» конкурсу. У творчому змаганні талантів брали участь тільки дебютанти сцени СумДУ.

Першою частиною заходу стала благодійний ярмарок національних страв різних країн. Студенти-іноземці СумДУ яскраво — в національних костюмах, з прапорами країн, представляли свою державу, ділилися колоритом і оригінальністю, а також збирали кошти для допомоги дітям з обмеженими можливостями. Всього в сумі було зібрано 1102 гривні.