Посвята 2015 – добра традиція Сумського державного університету
Посвящение первокурсников в студенты СумГУ - 2015
2FPESacUfQg
Видеоверсия посвящения в студенты в Сумском государственном университете (СумГУ) по факту прямой трансляции на телеканал ОГТРК, ведущая многокамерной прямой трансляции - Анна Енина, звукорежиссер - Александр Демиденко, оператор-постановщик многокамерной трансляции - Андрей Геращенко, телеоператоры - Ирина Николаенко, Сергей Милевский, Сергей Чирков, Олег Яценко, Виктор Лапченко, разработчки ПТС-тренажера - Дмитрий Печенюк, Юрий Жук, инженеры ПТС-тренажера - Олег Яценко, Владислав Бурнаков, Виталий Петров, Евгений Крючко, режиссер-постановщик многокамерной трансляции - Руслан Николенко, оперативный продюсер - Борис Панченко, генеральный продюсер - Николай Чернотицкий, ОГТРК, СумГУ, Монолог, 2015

31 серпня 2015 Суми та область в прямому ефірі спостерігали за приєднанням до теплої політехівської родини ще вчорашніх абітурієнтів. На центральній площі університету зібралося безліч людей – абітурієнти, їх родичі та друзі прийшли на свято. У програмі заходу були:

Уже 5 років на Сумщині проходять прямі багатокамерні трансляції, і саме СумДУ стояв на витоках цих добрих телевізійних традицій. А посвята у студенти проходила у прямому ефірі на ОДТРК уже втретє. Ми дізналися у першокурсників чи відчувають вони себе студентами, який фах вони будуть опановувати в СумДУ, чому саме вирішили тут навчатись та що новачки вже знають про університет.

Команда лабораторії інтернет-телебачення сумісно з Сумською ОДТРК та телевізійним агентством Монолог щиро дякує теле- та інтернет-глядачам за те, що вони вже багато років слідкують за подіями у рідному місті онлайн разом з нами!